SVATEBNÍ DORTY

Svatba je velmi významná událost každého páru a v těchto případech, je nadmíru důležitý osobní a individuální přístup.

Svatební dort je ozdobou každé svatby a proto by měl být sladěný do stylu celé svatby. Je jedinečný a jeho krájení je událostí svatebního dne.
Příchuť svatebního dortu si vyberete podle Vašich chutí nebo co bude vyhovovat většině svatebních hostů. 

Dokážeme Vám zabezpečit kompletní sladký servis na Vaši svatbu a pomůžeme nejen s výběrem všech chutí, ale i vzhledu tak, aby bylo vše podle Vašich představ.

Po domluvě také zajistíme převoz dortu, přímo na svatební stůl.
Současně se svatebním dortem je možné objednat i krásné a chutné výslužky pro svatební hosty, aby na Vaši svatbu vzpomínali ještě dlouho.

Svatební dort může být 1, 2, 3 a nebo 4 patrový. Ceny svatebních dortů se pohybují od 140 Kč/porce, podle zdobení a provedení konkrétního dortu. Nejmenší 3 patrové dorty mají cca 40 porcí, ale 3 patrový dort může mít až 150 porcí, takže se nemusíte bát, že by na nikoho nezbylo.

Samozřejmě cena každého dortu je individuální.

SWEET BARY

Sweet bar nebo candy bar, je velkým hitem a součástí spousty akcí. 

Pokud plánujete svatbu, raut, narozeninovou oslavu a nebo cokoliv jiného, je pro Vás sweet bar elegantním řešením.

Společně si projdeme Vaše představy a navrhneme Vám, tu nejlepší kombinaci pro Váš sweet bar.

Sladkosti tematicky a barevně sladíme a v případě zájmu, rádi zapůjčíme stojany, etažéry a naaranžujeme koláčky přímo na místě konání.

Každá cenová nabídka je vypracovaná individuálně na základě množství a druhu vybraných sladkostí.DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Doprava

Pokud chcete mít svatbu opravdu bezstarostnou, můžeme Vám pomoci i s tímto. Jednou z našich svatebních služeb, je i zabezpečení dovozu dortu a koláčků přímo na místo Vaší svatby. Účtujeme si 10 kč/km, tam i zpět. Svatební dopravu je však potřeba zarezervovat co nejdříve, abychom měli na Váš termín vše potřebné.

Zapůjčení etažérů

Aby Váš sweet bar byl dokonalý a ladil s celým svatebním prostorem, rádi Vám zapůjčíme i všechen inventář a etažéry na jeho realizaci.
K dispozici máme skleněné, dřevěné, keramické a kombinované sady svatebních inventářů. Velmi oblíbené jsou i barevné skla a nebo kovové stojany. Služba zapůjčení etažérů je zpoplatněná sumou 600 Kč a je vázaná na vrácení kompletního, neporušeného a čistého inventáře v průběhu následujícího týdne, k nám na výrobnu. Vzhledem k tomu, že náš inventář obsahuje i designové kousky, je suma za jeho zapůjčení opravdu symbolická.

Aranžování sweet baru

Naše šikovná cukrářka Vám velmi ráda naaranžuje sweet bar přímo na místě. Přesně tak, aby měl každý koláček svoje místo, byl dokonale rovně uložený a nemíchaly se mezi sebou různé druhy. Služba aranžování sweet baru je zpoplatněná částkou 1000 Kč a není vázaná na zapůjčení etažérů. Sweet bar aranžujeme těsně před příchodem svatebních hostů, aby se koláčky co nejdéle chladily.FOTOGALERIE